Na koncert Tomasza Budzyńskiego pójdą...

18.05.2016   Autor: Redakcja
---

W najbliższą sobotę w klubie Barka zagra artysta wyjątkowy - Tomasz Budzyński. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania były aż trzy podwójne bilety na to muzyczne wydarzenie.

Tomasz Budzyński to człowiek wielu talentów - wokalista rockowy, malarz i poeta, a do tego pisarz i reżyser, który ukończył liceum plastyczne w Nałęczowie.  W latach 1982 -84 był wokalistą kultowego zespołu Siekiera. W 1985 roku wraz z Robertem Brylewskim i filozofem Sławomirem Gołaszewskim założył zespół Armia, w którym jest wokalistą do dziś. Występuje też w zespołach Trupia Czaszka , Rimbaud i 2tm2,3. Ma w swoim dorobku ponad 20 płyt, w tym trzy albumy solowe. Zajmuje się malarstwem, grafiką i fotografią.

W 2011 roku zadebiutował jako reżyser oraz pisarz. Książka „Soul Side Story” to literacka i poetycka autobiografia. Pełnometrażowy film „Podróż na Wschód” miał swoją premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym „Nowe Horyzonty" we Wrocławiu.

Aby wygrać bilety na koncert należało prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Jaką nazwę nosi stowarzyszenie kulturalne założone przez Tomasza Budzyńskiego w 2009 roku? - Oczywiście prawidłowa odpowiedź to "Niewidzialna Armia".

Prawidłowej odpowiedzi udzielili i mieli szczęście w losowaniu: Szymon Andryschik, Bartłomiej Kopertowicz oraz Grażyna Grabowska.

Gratulujemy!

 

Tomasz Budzynski - miłość(1)

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group