Remont Bydgoskiej. Utrudnienia w ruchu

27.04.2016   Autor: Klaudia Michalska
---

Mieszkańców Piły czekają spore drogowe utrudnienia. Na skutek trwającej przebudowy skrzyżowania Bydgoska-Okólna zostanie wyłączona z ruchu nitka prowadząca do centrum oraz wjazd na ulicę Kusocińskiego.

Zmienią się także trasy miejskich autobusów. - Ulica Okólna będzie przejezdna, będzie można na nią wjechać, na zasadzie prawo-skrętu i wyjazdu na zasadzie prawo-skrętu. Natomiast będzie zamknięta od strony wyjazdu z ulicy Kusocińskiego, który na czas wykonania prac niezbędnych na tym odcinku będzie ulicą ślepą - tłumaczy Jerzy Mac, dyrektor Zarządu Dróg i Zieleni w Pile.

Na odcinku, który jest obecnie przebudowywany ograniczony zostanie ruch w kierunku centrum miasta. To spowoduje także zmiany w rozkładzie jazdy autobusów miejskich linii nr 1, 3, 5, 10, i 15. Wyłączone zostaną przystanki: Bydgoska/Łowiecka, Bydgoska/stadion, Okólna, Ludowa w kierunku centrum. W zastępstwie autobusy będą zatrzymywały się na ulicy Karpackiej, Roosevelta, Walki Młodych. Mapy objazdu dostępne są na stronie internetowej MZK Piła. Utrudnienia w rejonie Okólnej i Kusocińskiego potrwają do połowy czerwca.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group