Zobacz fotorelację z targów Miasto i Ogród 2016

23.04.2016   Autor: Paulina Michałek-Komorowska
---

Od rana na pilskiej Wyspie trwa pierwszy dzień wystawy Miasto i Ogród 2016. Jak co roku cieszy się ogromną popularnością. 

Wystawa Miasto Ogród 2016 jest w tym roku wyjątkowa, nie tylko ze względu na nowe atrakcje jakimi niewątpliwie jest pojawienie się w ofercie targów agroturystycznych, ale przede wszystkim dlatego, że jest to już 25. edycja tego wydarzenia.

Na przybyłych czeka wiele atrakcji. Oprócz wystawy maszyn rolniczych, na pilskiej Wyspie można kupić sadzonki roślin, różne byliny, pnącza, czy drzewa i krzewy owocowe. Organizatorzy zadbali także o oprawę artystyczną i kulinaria. Imprezę prowadzi Witold Czuksanow, znany prezenter i autor książek o tematyce ogrodniczej.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z pierwszego dnia targów. W niedzielę wystawa rozpocznie się o godzinie 11.00 i potrwa do godziny 17.00.

Pilskie starostwo informuje, że w związku z odbywającą się na pilskiej Wyspie wystawą „Miasto i ogród” starosta pilski podjął decyzję o otwarciu parkingów Starostwa Powiatowego i udostępnieniu ich mieszkańcom.

Osoby odwiedzające tereny wystawiennicze mogą parkować samochody na parkingu wewnętrznym przy kładce na Wyspę od strony al. Niepodległości oraz na parkingu służbowym przed budynkiem Starostwa. Parkingi będą dostępne w godz. od 8.00 do 20.00.

 

fot. Klaudia Michalska, Zbigniew Komorowski

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group