Hot-spoty w Pile już działają

22.03.2016   Autor: Klaudia Michalska
---

Dostęp do internetu niemal w całym mieście bez dodatkowych opłat. To możliwe. Firma ASTA-NET stworzyła innowacyjny system hot-spotów.

Nie będzie już ograniczeń szybkości, kończącego się transferu a dostęp do sieci będzie wszędzie tam gdzie aktywny ruter. - Jest to innowacyjna usługa w Pile. Żaden z operatorów świadczących usługi dostępu do internetu w tym momencie nie posiada takiej możliwości, jesteśmy więc tutaj pionierami. Na ulicach możemy się zalogować, nie korzystając chociażby ze swojego pakietu komórkowego, możemy skorzystać z internetu bez ograniczeń, co do ilości pobranych danych - zapewnia Dawid Januchowski, specjalista IT w ASTA-NET.

Hot spot ASTA-NET jest siecią WiFi stworzoną przez abonentów. Może ona funkcjonować dzięki temu że każdy z jej członków udostępnia część swojego sygnału. Choć z prywatnych ruterów będą mogli korzystać wszyscy abonenci ASTA-NET-u, faktyczny właściciel nie straci nic na swojej szybkości. Aby połączyć się z hot-spotem wystarczy zalogować się swoim loginem i hasłem nadanym przy zakupie usługi internetu firmy ASTA-NET.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group