Asta Video Fest

W szerszym kontekście o nagrodzie prezydenta

03.03.2016   Autor: Redakcja
---

Gościem programu "W szerszym kontekście" jest Krzysztof Saja - właściciel Klubu Rockopolis w Pile. Klub został nominowany w kategorii biznes do nagrody Prezydenta Piły Syriusze 2016.

- Mimo, że działamy zaledwie rok z niewielkim okładem, jesteśmy bardzo wdzięczni za tę nominację. Znaczy to, że dostrzeżono nasze działania. Będzie nas to motywowało do coraz lepszej pracy i poszerzania naszej oferty - mówi Krzysztof Saja. - Decyzję o podjęciu takiej właśnie działalności, prowadzenia klubu muzycznego z gastronomią i wieloma innymi formami rozrywki poprzedziły marzenia, które kołatały się mnie i małżonce po głowie, wreszcie je spełniliśmy - dodaje gość programu.
W klubie Rockopolis można posłuchać dobrej muzyki na żywo, właściciele dbają, by do Piły przyjeżdżały zespoły z górnej półki nie tylko sceny rockowej, ale także bluesa, jazzu i innych. W klubie organizowane są liczne imprezy i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. - Zapraszamy do skorzystania z naszej kuchni, staramy się ją prowadzić na wysokim poziomie - zachęca Krzysztof Saja. W Rockopolis odbywa się choćby festiwal muli, ciekawe przedsięwzięcie gastronomiczne.

Więcej w programie "W szerszym kontekście", dzisiaj o godz. 19.30 w TV ASTA. Zaprasza Piotr Grześ.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group