Pobiegli na 9.999 metrów

22.07.2015   Autor: Redakcja
---

Ponad tysiąc osób wzięło udział w Wałeckim Biegu Filmowym. Organizatorzy przygotowali szereg konkurencji dla fanów i amatorów biegania.

Największym zainteresowaniem cieszył się bieg na 9.999 metrów. W ramach zawodów odbyły się również Mistrzostwa Polski Leśników.
- Odbyły się biegi dla dzieci w czterech kategoriach wiekowych, bieg promujący ideę transplantacji, bieg otwartych serc - z dziećmi z osobami dorosłymi, które same o sobie, że są "składakami". To są ludzie po przeszczepach. Odbył się także bieg "Biegam, bo lubię lasy" - na pięć kilometrów. Był także nasz koronny dystans 9.999 metrów – mówi Małgorzata Januchowska, dyrektor MOSiR w Wałczu.

W biegu na 9.999 metrów najlepszy okazał się Anton Potocki z Ukrainy, tuż za nim znalazł się Anatolii Orzechowski, trzecie miejsce należało do Sergiiego Krovlaidisa. Pierwsze miejsce w zawodach "Biegam bo lubię lasy" zajął Krzysztof Pokrzywiński, na drugiej miejscu uplasował się Damian Wesołowski, na najniższym stopniu podium znalazł się Jacek Gwóźdź.

Przeczytaj więcej o: bieg, rozbudowa szpitala,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group