Pod okiem gruzińskiego mistrza

05.07.2015   Autor: Redakcja
---

W jastrowskim ośrodku Leśna Chata odbywa się obóz sportowy judo, na który przyjechało 280 zawodników.

Na zaproszenie klubów do Jastrowia przyleciał Varlam Liparteliani z Gruzji, aktualny wicemistrz Igrzysk Europejskich które odbyły się w Baku, pięciokrotny medalista mistrzostw świata, czterokrotny medalista Europy, uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

Zawodnik przez dwa dni prowadził treningi z zawodnikami, którzy przyjechali do Jastrowia z Warszawy. Na zajęcia zostali zaproszeni także podopieczni trenerów Józefa i Tomasza Jopków.

Zawodnik przeprowadził 3 treningi, w których uczestniczyli także zawodnicy  UKS "3" Piła i Leśnika Kaczory. -  Treningi były bardzo dobrze prowadzone przez zawodnika z Gruzji, a nasi zawodnicy byli bardzo z nich zadowoleni. W treningach brał udział  także Tomasz Adamiec z Warszawy, dwukrotny uczestnik igrzysk olimpijskich, medalista mistrzostw świata i Europy. W rozmowie z managerem zawodnika z Gruzji ustalono, że jeśli kluby z Piły będą zainteresowane to zawodnik może przylecieć do Piły i przeprowadzić trzy czy cztery treningi - informuje trener Józef Jopek.

fot. J. i T. Jopek

Przeczytaj więcej o: judo, kotki szukają domu,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group