Wielkopolski Bibliotekarz Roku 2014

---

„Słuchać ludzi i wychodzić naprzeciw ich potrzebom” - taki zdaniem Sylwii Mróz powinien być idealny bibliotekarz. Dyrektor złotowskiej biblioteki musi wiedzieć co mówi, bo została wyróżniona tytułem Wielkopolskiego Bibliotekarza Roku 2014.

- To jest także nagroda dla całej biblioteki wyróżnienie, bo będę powtarzała, że laury, ale i słów krytyki będę odbierała ja, ale praca biblioteki, to praca całego zespołu – mówi Sylwia Mróz, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Złotowie.

Z zespołem tym tworzy miejsce lubiane i często odwiedzane nie tylko przez złotowian. Tytuł Wielkopolskiego Bibliotekarza Roku nie musi być ostatnim, który powędrował do Sylwii Mróz, bowiem formuła konkursu przewiduje wybranie spośród laureatów na poziomach wojewódzkich jednej osoby, która otrzyma tytuł Bibliotekarza Roku 2014. Jej nazwisko poznamy 15 maja, a od 13 kwietnia do 14 maja na stronie internetowej Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich – www.sbp.pl - będzie trwał plebiscyt. Właśnie tam można oddać głos an reprezentantkę Złotowa.

Przeczytaj więcej o: zlotow, biblioteka, zwycięzca,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group