Orzeł bez Iskry

31.01.2015   Autor: Magdalena Lach
---

Czwartoligowa Iskra Szydłowo rozpoczęła przygotowania do zbliżającej się piłkarskiej rundy wiosennej. Zawodnicy Tomasza Kowalskiego oprócz treningów kondycyjnych rozgrywają również mecze kontrolne. Jeden z nich odbył się dzisiaj w Wałczu.

Pierwszą część sezonu zespół prowadzony przez Tomasza Kowalskiego zakończył na 8. pozycji z dorobkiem 25 punktów. 7 stycznia Iskra rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej. Celem szydłowian w drugiej rundzie jest wyższe niż dotychczas miejsce w lidze. - W tym celu dokonane zostały wzmocnienia, zespół ma dużo szerszą kadrę i już teraz widzę, że po pierwszych sparingach zespół prezentuje się zdecydowanie lepiej niż w pierwszej części rozgrywek – mówi Tomasz Kowalski.

Jeden z meczów kontrolnych szydłowska Iskra rozegrała na sztucznym boisku w Wałczu z tamtejszym Orłem. W szeregach czwartoligowców można była zauważyć nowych piłkarzy. Adrian Mikołajczak oraz Krzysztof Wojciechowski – to zawodnicy, którzy wiosną będą walczyć o punkty dla Iskry. To jednak nie koniec wzmocnień, bowiem Kowalski zapowiedział, że jeszcze przynajmniej jeden piłkarz dołączy do zespołu.

Sparing w Wałczu zakończył się wysokim zwycięstwem Iskry 8:0. Miejmy nadzieję, że pierwszy mecz rundy wiosennej, który szydłowianie rozegrają na wyjeździe 21 marca z Niechanowem zakończy się podobnym rezultatem.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group