W ciąży, z mężem, do aresztu

16.10.2014   Autor: Redakcja
---

Pilscy policjanci zatrzymali parę małżeńską, która od kilku miesięcy poszukiwana była przez wymiar sprawiedliwości, aby odbyć kary więzienia za liczne kradzieże na terenie Wielkopolski.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile od sierpnia poszukiwali dwojga mieszkańców Piły, którzy trudnili się kradzieżami w sklepach na terenie Wielkopolski. - Funkcjonariusze na bieżąco analizowali wszystkie zbierane w tej sprawie informacje. Na początku października pilscy dzielnicowi dostali sygnał, że amatorzy cudzego mienia przebywają w Pile i poruszają się osobowym mitsubishi - informuje sierż. sztab. Żaneta Kowalska z KPP w Pile.

8 października po południu pełniący służbę w okolicach ulicy Niepodległości dzielnicowi zauważyli podejrzane mitsubishi, a w nim podróżujących kobietę i mężczyznę. - Przy ulicy Kazimierza Wielkiego mundurowi postanowili zatrzymać pojazd do kontroli. W trakcie legitymowania okazało się, że kierowca i pasażerka to osoby poszukiwane od kilku miesięcy - dodaje Żaneta Kowalska.

Małżeństwo z Piły poszukiwane było za liczne kradzieże na terenie województwa wielkopolskiego. 32-letnia kobieta w siódmym miesiącu ciąży trafiła do szpitala, a jej mąż do policyjnego aresztu. Po dwóch dniach oboje zostali przewiezieni do aresztu śledczego, gdzie  37-letni mężczyzna odbędzie karę więzienia w wymiarze 2 lat i 3 miesięcy, a jego żona 1,5 roku.

fot. forsteranglican

Przeczytaj więcej o: policja, złodzieje, zatrzymani, małżeństwo,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group