Półmaraton Philipsa za pasem

09.07.2014   Autor: Redakcja
---

Już 7 września w Pile odbędzie się 24 Półmaraton Philipsa. Jak przyznają organizatorzy bieg z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem biegaczy nie tylko w Polsce ale i na świecie. W biegu oprócz reprezentantów naszego kraju wezmą udział między innymi reprezentanci Niemiec, Norwegii a nawet Peru.

- Zapowiada się duża impreza, już w tej chwili mamy ponad 1500 zawodników zgłoszonych. Nowe zgłoszenia napływają codziennie, cieszymy się że Półmaraton Philipsa ma dobrą opinię wśród biegaczy w całym kraju i Europie. Trasa półmaratonu pozostaje bez zmian ponieważ jest szybka i dążymy do tego aby mimo licznych remontów w Pile ją utrzymać - mówi Henryk Paskal, prezes Stowarzyszenia Biegów Ulicznych.

Na trasie biegu co pięć kilometrów znajdą się punkty odżywcze z wodą i napojem izotonicznym. W ramach organizowanych w Pile Mistrzostwa Polski w Półmaratonie rozegrane zostaną również Zawody o Puchar Komendanta Policji oraz Otwarte Mistrzostwa Studentów i Nauczycieli Akademickich Uczelni. Klasyfikacja prowadzona będzie także w kategoriach wiekowych.

Zgłoszenia do półmaratonu są przyjmowane do 30 sierpnia. W biegu udział będą mogły wziąć wszystkie osoby które do dnia 7 września ukończą osiemnasty rok życia. Opłata startowa zależna jest od terminu zgłoszenia. Ci którzy na bieg zdecydują się do 27 lipca zapłacą 45 złotych. A ci którzy będą się dłużej zastanawiać mogą zapłacić za udział nawet 90 złotych. W ramach pakietu startowego zawodnicy otrzymają m.in: medal, koszulkę czy też bon na pasta-party. Chętnych do wystartowania zapraszamy na stronę  www.pila.halfmarathon.pl gdzie można zgłosić się do biegu.

Przeczytaj więcej o: pólmaraton, philips, bieg, henryk pascal,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group