Asta Video Fest

Wspaniały debiut Lubońskiej!

28.06.2014   Autor: Magdalena Lach
---

Reprezentantka GŁD Team Piła, Katarzyna Lubońska odnotowała swój pierwszy sukces w karierze MMA. Debiutantka z Piły podczas gali sportów walki PROMMAC, która odbyła się Lublinie pokonał jednogłośnie na punkty zawodniczkę MKS Sambo Chełm, Roksanę Prucnal.

To był pierwszy poważny sprawdzian debiutującej w zawodowych walkach Katarzyny Lubońskiej. Zawodniczka, która na co dzień trenuje pod okiem Marcina Wójcika i Marka Ciechanowskiego wykorzystała szansę daną przez federację PROMMAC.

Walka rozpoczęła się od mocnego uderzenia Lubońskiej. Już w pierwszych minutach pilanka pokazała, że jest świetnie przygotowana kondycyjnie, co zresztą widać było po atletycznej sylwetce naszej zawodniczki. Pierwsza runda zakończyła się pewnym zwycięstwem Lubońskiej. Druga odsłona walki rozgrywana była w znacznie wolniejszym tempie, jednak w trzecie i ostatniej rundzie „Kasia“ ponownie ruszyła do ataku pewnie punktując swoją rywalkę.

Werdykt sędziów był tylko formalnością. Zwycięstwo Katarzyny Lubońskiej przez jednogłośną decyzję sędziów. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Fot. Yenec Andrzej Jenek

Przeczytaj więcej o: sport, mma, głd team piła, Katarzyna Lubońska, prommac,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group