Fidurski na burmistrza

25.06.2014   Autor: Redakcja
---

O fotel burmistrza Złotowa w najbliższych wyborach samorządowych oprócz obecnego dyrektora zarządu dróg powiatowych, Mirosława Jaskólskiego zawalczy kandydat Prawa i Sprawiedliwości Wiesław Fidurski.

Wiesław Fidurski w Złotowie znany jest przede wszystkim ze swojej wcześniejszej działalności samorządowej oraz działań społecznych. Zdaniem Maksa Kraczkowskiego jest to naturalny kandydat Prawa i Sprawiedliwości na stanowisko burmistrza Złotowa. - To jest człowiek, którego popiera nie tylko nasze środowisko. Jest to człowiek, który ma wielki szacunek i uznanie również u naszych konkurentów - mówi Maks Kraczkowski, poseł na Sejm RP, PiS.

Fotel burmistrza póki co należy do Stanisława Wełniaka, jednak Wiesław Fidurski ma już wiele planów, które chciałby wcielić w życie. Wśród nich m.in. walka z bezrobociem, lepsza promocja Złotowa w kraju i na świecie, a także wsparcie dla przedsiębiorców. - Kandyduję dlatego też, bo trzeba zmienić ten układ, który panuje. Nic tak dobrze nie służy miastu jak zmiana. Ten układ w mieście trwa już od kilkudziesięciu lat, a rządzi nami bardzo wąska grupa. Postkomuniści stanowią ok. 11 proc. mieszkańców miasta - mówi Wiesław Fidurski, kandydat PiS na burmistrza Złotowa.

Pełna lista kandydatów do Rady Miasta Złotowa i powiatu złotowskiego komitetu Prawa i Sprawiedliwości ciągle powstaje. Pewnikami są już jednak wspomniany Wiesław Fidurski, a także Barbara Chorabik, była przewodnicząca Rady Miasta Złotowa, która najprawdopodobniej po wygranej ponownie obejmie to stanowisko.

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group