Asta Video Fest

5 tysięcy z licytacji piłki z autografem Ronaldo dla sportowców

04.03.2014   Autor: Redakcja
---

Podczas spotkania Forum Gospodarczego Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego wylosowano osobę, która miała stać się posiadaczem piłki z autografem Cristiano Ronaldo, licytowanej podczas spotkania noworocznego w Smolarni. 5 tys. złotych uzyskane z licytacji zasiliło już konto klubów sportowych z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego.

Historia tej piłki jest długa, a co najciekawsze... nadal nieskończona. Po Euro 2012 do biura poselskiego Małgorzaty Janyska przyszedł mieszkaniec Czarnkowa, pan Dariusz Grolewski i przekazał piłkę z autografem Cristiano Ronaldo, złożonym na lotnisku Ławica. Życzeniem darczyńcy było, aby piłkę zlicytować, a pieniądze przeznaczyć na wsparcie finansowe uzdolnionych sportowo dzieci, młodzieży.

Piłka zlicytowana została podczas Gali Noworocznej w Smolarni, poprzez deklaracje udziałów finansowych w jej wartości. W ten sposób udało się zebrać ponad 5000 zł, które już trafiły do klubów z pow. czarnkowsko-trzcianeckiego.

Pozostał do realizacji ostatni uzgodniony wcześniej element, a mianowicie wylosowanie spośród
wszystkich ofiarodawców osoby, do której trafi piłka. Losowanie odbyło się podczas spotkania Forum Gospodarczego, w restauracji Parkowa. Szczęśliwca losował pan Dariusz.

Jakież było zdziwienie zebranych, kiedy wyciągnął karteczkę z nazwiskiem „Maria Janyska". Działo się to na szczęście pod okiem kamer i wszystkich obecnych na sali.

Inicjatorka akcji i szczęśliwa posiadaczka piłki szybko zadecydowała, że przedmiot trafi na kolejną licytację. Póki jednak nie nadarzy się szczególna okazja, wyeksponowany zostanie w restauracji Parkowa.
Słowem, piłka została w grze...

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group