Asta Video Fest

Piła powalczy z Poznaniem

13.02.2014   Autor: Redakcja
---

W ten weekend futsal wróci do naszego miasta. Po okresie spotkań wyjazdowych z udziałem KS Credo Futsal Piła, w sobotę nasza drużyna ponownie wystąpi w hali PWSZ, gdzie nie wygrał jeszcze żaden rywal.

O mocy pilskiej drużyny i miejscowej publiczności przekonała się już nawet ekstraklasowa Pogoń Szczecin, która w regulaminowym czasie gry tylko zremisowała z KS Credo Futsal Piła. Niestety wynik ten nie poniósł naszych piłkarzy w lidze i w kolejnych spotkaniach rozgrywanych już poza domem osiągali oni słabe lub fatalne wyniki, jak chociażby ten z niedzieli, gdy pilanie przegrali na wyjeździe z Lions Skwierzyna.

Okazja do odbicia się przychodzi jednak bardzo szybko. Już w najbliższą sobotę o godzinie 17:30 w hali PWSZ rozpoczną się Wielkie Derby Wielkopolski, jak nazywana jest konfrontacja KS Credo Futsal Piła z M40 Poznań. W pierwszym meczu tych zespołów lepsi okazali się pilanie, którzy wygrali na wyjeździe 3:1 i oby zwycięstwem zakończył się również rewanż.

[youtube width="450" height="350" video_id="M9fTroWRzD0"]

 

 

Przeczytaj więcej o: credo, mecz, futsal, derby wielkopolski,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group