Asta Video Fest

Są mistrzami Polski, teraz pojadą na mistrzostwa świata!

10.02.2014   Autor: Redakcja
---

Pilska para tancerzy z MDK znowu na podium. Oliwia Drożdż i Kacper Czajka  zostali Mistrzami  Polski  2014 w tańcach standardowych.


O tytuł walczyli w niedzielę w Ełku. To właśnie tam odbyły Mistrzostwa Polski  w Tańcu  Towarzyskim PTT i FTS w kategorii wiekowej 14-15 lat.  Najlepszymi wśród 36 par  o najwyższych umiejętnościach w tańcach standardowych  była właśnie pilska para Oliwia Drożdż i Kacper Czajka - reprezentanci Szkoły Tańca „ISKRA” UKS-MDK „ISKRA”Piła.

Tancerze z Piły wygrali zdecydowanie, zdobywając tytuł Mistrzów Polski i pokonując  w finale turnieju pary z Warszawy i Sopotu, które zajęły drugie i trzecie miejsce. Turniej o Mistrzostwo Polski w Ełku stał na bardzo wysokim poziomie. Oprócz sędziów  krajowych  tancerzy oceniali również sędziowie zagraniczni  z Niemiec, Belgii, Francji i Rosji.

Oliwia i Kacper  jako  Mistrzowie Polski będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata. Utalentowana para trenuje pod kierunkiem Elizy Sabik i Artura Dąbrowskiego. Jest to już drugi tytuł Mistrzów Polski zdobyty przez tę parę tancerzy. Pierwszy raz Mistrzami Polski Oliwia i Kacper  zostali  w roku 2012 w kategorii wiekowej 12-13 lat.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group