Pieniądze nie zostaną zmarnowane

30.01.2014   Autor: Redakcja
---

Basket Piła i Victoria Piła znalazły się w gronie klubów, które nie zgłosiły się po pieniądze na szkolenie dzieci i młodzieży. Oba kluby nie straciły jednak szansy, gdyż najprawdopodobniej już w przyszłym tygodniu nabór wniosków zostanie ogłoszony ponownie.

Wnioski można było składać do 31 grudnia, a do rozdania były pokaźne środki, gdyż na wsparcie szkolenia dzieci i młodzieży oraz organizację turniejów Gmina Piła zdecydowała się przekazać w tym roku 619 tysięcy złotych. Spora część z tej kwoty na razie pozostaje niewykorzystana, gdyż nie wszystkie kluby, w tym m.in. Basket Piła i Victoria Piła złożyły odpowiednie wnioski w wyznaczonym terminie.

- Aby otrzymać dofinansowanie należy między innymi złożyć ofertę. W przeciwieństwie do pozostałych, wspomniane kluby tego nie zrobiły. Do rozdysponowania w nowym naborze pozostało 134 tys. zł - wyjaśnia Bartosz Mirowski, asystent Prezydenta Miasta Piły.

Nowy nabór najprawdopodobniej zostanie ogłoszony w poniedziałek. Będzie to szansa dla wszystkich klubów, które nie zdążyły złożyć wniosków w pierwszym terminie. Przypomnijmy, że na Victorię czeka 20, a na Basket 15 tysięcy złotych na szkolenie młodzieży.

Przeczytaj więcej o: dofinansowanie, pieniądze, wsparcie, dotacja,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group