Asta Video Fest

Kradł biżuterię i...węgiel. Teraz może posiedzieć

23.01.2014   Autor: Redakcja
---

Węgiel nazywany jest "czarnym złotem" i rzeczywiście okazuje się, że dla niektórych jest bardzo cenny. Pilscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie trzech włamań, a jego łupem padł m.in. właśnie węgiel.

Mężczyzna wpadł w ręce policji we wtorek. Funkcjonariusze śledztwo prowadzili od niedzieli, czyli od chwili, gdy otrzymali zgłoszenie o włamaniu do jednego z domów przy Alei Niepodległ0ści. Właściciel zgłosił kradzież...100 kilogramów węgla, a sprawca do piwnicy, gdzie znajdowało się "czarne złoto" dostał się poprzez wyłamanie kłódki.

Później sprawy potoczyły się bardzo szybko i już po kilkudziesięciu godzinach policjanci zatrzymali podejrzanego o dokonanie tego włamania 23-letniego pilanina. Jak okazało się w toku toczonego śledztwa, nie było to jedyne włamanie dokonane w ciągu kilku ostatnich miesięcy przez zatrzymanego.

- Zajmujący się sprawą śledczy ustalili dodatkowo, że mężczyzna w ostatnich kilku miesiącach włamał się również do mieszkania oraz piwnicy. W tym przypadku jego łupem padł sprzęt wędkarski oraz biżuteria - zdradza nadkom. Tomasz Wojciechowski z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Zatrzymanemu mężczyźnie grozi teraz do aż dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj więcej o: policja, włamanie, zatrzymanie, węgiel,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group