Rok 2013 nie był pechowy

19.12.2013   Autor: Redakcja
---

W programie Damski Punkt Widzenia, Maria Bratkowska, burmistrz Wyrzyska i Marlena Bakuła–Zdzierela, radna Rady Powiatu w Pile podsumowywały mijający właśnie rok.

Co prawda w życiu osobistym, spotkały mnie trudne chwile związane ze śmiercią bliskiej osoby, to jednak jest to całkiem udany rok, bo wiele dobrego udało się dla naszych mieszkańców załatwić - stwierdziła Maria Bratkowska.

Radna Marlena Bakuła-Zdzierela, również uważa mijający rok za udany. - Zostałam radną Rady Powiatu w Pile, więc przybyło obowiązków, ale też czerpię z tego satysfakcję – stwierdziła.

W rozmowie z Piotrem Grzesiem zaproszone panie odniosły się do akcji rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego, przeprowadzonej w minionym tygodniu na dwóch pilskich uczelniach. Panie zastanawiały się, czy czas przedświąteczny i okres Świąt Bożego Narodzenia, jest tym czasem, który powinien zmienić coś w naszej mentalności, w podejściu do drugiego człowieka, do zbliżenia się do siebie i większej serdeczności w życiu codziennym. Zastanawiały się także, czy czas świątecznych „promocji” w sklepach, to rzeczywiste promocje, a nie chęć wyciągnięcia od ludzi dodatkowych pieniędzy.

Więcej w Damskim Punkcie Widzenia, już dzisiaj o godz. 19.25. Zapraszamy.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group