Muzyczne spotkanie z Czamanova Jazz Trio

10.12.2013   Autor: Redakcja
---

Już w najbliższą niedzielę w Klubie Muzycznym "Scena" odbędzie się niecodzienne jak na warunki pilskie spotkanie z jazzem. Publiczność w wyjątkową podróż, pełną muzycznych doznać zabierze Czamanova Jazz Trio.

Formacja ta powstała w 2012 roku, od tamtego czasu serwując swojej publice jazz w czystej formie. Podczas tych muzycznych spotkań nie brakuje niczego, a coś dla siebie znajdą nawet najbardziej wybredni melomani.

- Zestawienie barwy trzech instrumentów tworzy muzykę stonowaną, przyjemną, refleksyjną, jak również żywą i energetyczną. Utwory grane przez trio są w głównej mierze autorskie, lecz muzycy nawiązują do pomnikowych kompozycji m.in. Krzysztofa Komedy, Zbigniewa Guzowskiego, Włodzimierza Nahornego, George’a Gershwina, Elli Fitzgerald jak i powojennych amerykańskich melodii sceny jazzowej - powiedział Bartosz Czamański, jeden z muzyków, którego ujrzymy w niedzielę w Klubie Muzycznym "Scena".

Poza Czamańskim, który zagra na pianinie, na miejscu będziecie mogli usłyszeć także dźwięk wydobywany z perkusji przez Łukasza Wicenciaka oraz z kontrabasu przez Bartłomieja Stuczyńskiego-Zgoła. Muzycy Czamanova Jazz Trio swój występ rozpoczną o godzinie 17:00.

Przeczytaj więcej o: koncert, jazz, występ, scena,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group