Siatkarki zrobią prezent kibicom ?

04.12.2013   Autor: Magdalena Lach
---

W piątek 6 grudnia o godzinie 18:00 siatkarki PGNiG Nafta Piła podejmą na własnym parkiecie, w pierwszym meczu drugiej rundy zespół Impel Wrocław.

Druga runda rozgrywek ORLEN Ligi nie rozpoczyna się dla podopiecznych Wiesława Popika zbyt pobłażliwie, gdyż wejdą w nią niezwykle trudnym meczem z zespołem, który ma na swoim koncie jedynie dwie porażki i w ogólnej klasyfikacji zajmuje trzecią lokatę. Choć pilanki nie wystąpią w najbliższym pojedynku przed własną publicznością w roli faworyta, chcąc odegrać się za fazę play-off, z pewnością łatwo się nie poddadzą. Przypomnijmy, iż trzeci mecz o piąte miejsce na koniec minionego sezonu pilanki przegrały we własnej hali dopiero po zaciętym tie-breaku.

Pomimo małego dorobku punktowego pilskiego zespołu, podczas każdego meczu w hali przy ul. Żeromskiego w Pile można wyczuć ogromne wsparcie kibiców, którzy są z siatkarkami na dobre i na złe. Zapraszamy do gorącego dopingu pilanek również w najbliższym meczu, który rozegrany zostanie w mikołajkowy wieczór, 6 grudnia o godz. 18:00.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group