Rodzice na 5 – już jutro!

24.11.2013   Autor: Redakcja
---

W poniedziałek o godz. 18.30 na antenie TV ASTA pojawi się kolejny odcinek programu RODZICE NA 5.

Jest to program poradnikowy dla rodziców w każdym wieku, w którym poruszane są najróżniejsze tematy związane oczywiście z dziećmi, ale przede wszystkim program ma pomóc rodzicom stać się oraz utwierdzić ich, że są naprawdę dobrymi rodzicami - RODZICAMI NA 5!

W listopadowym odcinku Patrycja Jankowska zabierze nas na zajęcia korekcyjne, gdzie dowiemy się jak nasze dzieci mogą pozbyć się wad postawy.  Zobaczymy również co oferuje rodzicom Galeria Dziecięca Sun Baby.

- Przygotowując się do programu zastanawiałam się co może stanąć na przeszkodzie, aby być dobrym rodzicem i sądzę, że jednym z czynników może być to, że się źle czujemy, wtedy nie mamy tyle energii i radości, którą możemy przekazać naszym dzieciom. Dlatego w tym odcinku odwiedziliśmy również Rolletic Club, gdzie dowiemy się jak odzyskać energię i pewność siebie – mówi Patrycja Jankowska.

Z psychologiem dziecięcym Klaudią Giese-Szczap poruszony zostanie temat kar i nagród, a na zakończenie dowiemy się co na temat karania i nagradzania wiedzą dzieci, a okazuje się, że wiedzą bardzo dużo.

Ponadto w każdym odcinku niespodzianki i konkursy dla widzów programu, w tym  odcinku również ich nie zabraknie.

Więcej na temat programu dowiedzieć się można na profilu facebookowym.

- Zapraszam również do pisania maili na adres rodzicena5@tvasta.pl z tematami do kolejnych odcinków lub z chęcią wystąpienia w programie – zachęca Patrycja Jankowska.

Przeczytaj więcej o: dzieci, program, TV ASTA, rodzice, rodzice na 5,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group