Asta Video Fest

Niemiec w Victorii

16.11.2013   Autor: Redakcja
---

Trzecim zawodnikiem, którego zakontraktowano w Pile jest Tobias Kroner. Żużlowiec ten miniony sezon spędził w Krakowie jednak nie miał zbyt wielu okazji do startów. Czy w barwach Victorii pokaże na co go stać? Z pewnością będzie chciał wywalczyć miejsce w składzie, aby tak się stało, będzie musiał udowodnić na treningach, że warto na niego stawiać.

- Tobias Kroner będzie prawdopodobnie ostatnim naszym zagranicznym zawodnikiem i teraz czekamy na kontrakty z żużlowcami krajowymi. Musimy mieć w zespole około siedmiu seniorów, a Tobias wie, że swoją przydatność do składu musi udowodnić trenerowi i menedżerowi na treningach i sparingach - powiedział Tomasz Soter, prezes Victorii Piła.

Kroner jest trzecim seniorem i jednocześnie trzecim obcokrajowcem w pilskim zespole. Dotychczasowe kontrakty mogą napawać optymizmem kibiców czarnego sportu w Pile. Teraz, jak powiedział prezes Soter, należy oczekiwać na podpisanie umowy z polskimi zawodnikami. Miejmy nadzieje, że będą to równie zadowalające nazwiska, jak te zaprezentowane do tej pory.

Źródło: Robert Szłapak, rzecznik prasowy Victorii Piła.

fot. speedweek.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group