Kompetencje pracownika socjalnego - seminarium

24.10.2013   Autor: Redakcja
---

Zadaniem pracownika socjalnego jest zabezpieczenie potrzeb jednostki, głównie tych, których sama sobie nie może zapewnić, a są one niezbędne do prawidłowej egzystencji. 28 i 29 października w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Pile odbędzie się I Międzynarodowe Seminarium Naukowo-Szkoleniowe pt. "Kompetencje Pracownika Socjalnego we współczesnym życiu społecznym. Teoria i Praktyka.

Wychodząc z założenia, że ciągłe doskonalenie umiejętności pracownika socjalnego w sferze szeroko pojmowanych działań doradczych i poradniczych, także terapeutycznych zasługuje na szeroką debatę, zapraszamy serdecznie wszystkich, którym leży na sercu skuteczność i efektywność podejmowanych działań do zaprezentowania swoich przemyśleń oraz rozwiązań - informują organizatorzy.

Intencją organizatorów jest nie tylko debata, ale także przeprowadzenie szeregu warsztatów dla pracowników socjalnych i innych osób wchodzących do zawodu oraz osób zainteresowanych tą problematyką. Warsztaty będą dotyczyły szczególnie ważkich elementów, rzutujących na funkcjonowanie podmiotów pracy socjalnej w środowisku, w szkole, w pracy itp.

Szczegółowy program I Międzynarodowego Seminarium Naukowo-Szkoleniowego znajduje się pod adresem www.seminarium.pwsz.pila.pl.

Źródło: pwsz.pila.pl

Przeczytaj więcej o: pila, pwsz, szkolenie, seminarium, praca socjalna,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group