Pchli targ już w niedzielę

12.09.2013   Autor: Redakcja
---

Nie mają długiej tradycji, ale cieszą się na tyle dużym zainteresowaniem, że każda kolejna edycja gromadzi coraz więcej wystawców i kupujących - wałeckie pchle targi. Kolejna, czwarta odsłona odbędzie się już w najbliższą niedzielę na targowisku miejskim.

- Tradycyjnie pchli targ będzie organizowany przez Stowarzyszenie "Możemy". Wystawcy oczywiście nie będą musieli płacić za swoje miejsca. Czwarta edycja odbędzie się pod hasłem kiermaszu szkolnego, dlatego osoby, które pojawią się z podręcznikami i przyborami szkolnymi mogą liczyć na atrakcyjne gadżety - mówi Michał Śmist, ze stowarzyszenia " Możemy".

Pchli targ rozpocznie się o 9:00, ale jeśli ktoś chciałby rozłożyć swój towar na bezpłatnych ławkach, które udostępniają organizatorzy, będzie musiał pojawić się na wałeckim targu już ok. 7:30. Co prawda wiosenno-letni sezon pchlich targów dobiega końca, organizatorzy nie wykluczają, że handlować będzie można jesienią i zimą. Pchli targ zostanie przeniesiony pod dach, albo na placu staną koksowniki i termosy z gorącą herbatą.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group