Damski Punkt Widzenia premierowo w TV ASTA

05.09.2013   Autor: Redakcja
---

Pomysł na ten program zrodził się w redakcji kilka miesięcy temu, a już dziś widzowie będą mogli zobaczyć efekt końcowy. O godzinie 19:25 na antenie TV ASTA swoją premierę będzie miał Damski Punkt Widzenia.

- Chcemy przełamać istniejące trendy i spojrzeć na różne sprawy z punktu widzenia kobiet. Dotychczas, do tego typu programów i debat, zapraszano głównie mężczyzn. Chcemy żeby tym razem kobiety porozmawiały na tematy nie tylko polityczne, ale również społeczne, obyczajowe, czy związane z gospodarką. Wydaję nam się, że panie trochę inaczej patrzą na życie, dlatego warto by zaprezentowały swój punkt widzenia – mówi Piotr Grześ prowadzący program.

Twórcy będą zapraszać do programu kobiety zajmujące się na co dzień polityką, biznesem, oświatą czy sportem. - Goście, których chciałbym zaprosić do swojego programu podchodzą do sprawy dość asekuracyjnie. Proszą na przykład o przesłanie pytań by się wcześniej przygotować. Chętnie bym to zrobił, ale w tym programie zależy nam na dyskusji, dzieleniu się na bieżąco refleksjami - przyznaje prowadzący.

Sprzyja temu nawet sama formuła programu, opierająca się na trzech tematach zaproponowanych przez prowadzącego. Są to istotne wydarzenia z kraju, regionu i miasta. Mimo, że w programie gościć będą Panie, Damski Punkt Widzenia kierowany jest do wszystkich widzów TV ASTA.

W odcinku otwierającym cykl, prowadzący zaproponował bardzo aktualny temat wyroku na Pani Waśniewskiej - Rozmawialiśmy z Paniami między innymi o wysokości wyroku na nią. Dyskusji poddaliśmy również temat pilskiego szpitala i wydarzenia w Pile związane z obchodami 500-lecia miasta - zdradza Piotr Grześ. - Jestem zadowolony z przebiegu naszego spotkania w studio. Myślę, że osiągnęliśmy zamierzony efekt. Teraz czekam na reakcje widzów - dodaje.

Zatem nie pozostaje nam nic innego, jak ponownie zaprosić Państwa przed telewizory w ten i każdy kolejny czwartek o 19:25 na Damski Punkt Widzenia.

Przeczytaj więcej o: program, TV ASTA, premiera, damski punkt widzenia,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group