23. Półmaraton Philips

03.09.2013   Autor: Redakcja
---

Już w najbliższą niedzielę, 8 września odbędzie się Półmaraton Philips w Pile. Do tej pory swój udział w biegu zgłosiło ponad 2900 uczestników, jednak lista może jeszcze się wydłużyć. Jeśli nie biegniesz, oglądaj na żywo! Transmisja w TV Asta w niedzielę, 8 września o godzinie 10:00.

Bieg rozpocznie się o godzinie 11:00 na Alei Piastów. Meta natomiast przewidziana jest na Placu Zwycięstwa. Dystans półmaratonu wynosi dokładnie 21,097 km. Punkty odżywcze umiejscowione będą co 5 km i będą zaopatrzone w wodę oraz napoje izotoniczne.

Zgłoszenia drogą elektroniczną zostały już zamknięte, jednak ochotnicy będą mogli zgłosić się jeszcze 7 września w biurze zawodów, w godzinach 17:00 - 22:30 oraz w dniu półmaratonu od 7:00 - 10:00.

- Wszyscy zawodnicy w ramach pakietu startowego otrzymują: numer startowy razem z chipem elektronicznym, agrafki, koszulkę, bon na Pasta - Party oraz na mecie półmaratonu: medal, napój izotoniczny i wodę - podają organizatorzy. Pasta – Party będzie w sobotę 7 września i w niedzielę 8 września po biegu.

Każdy zawodnik otrzyma kupon rabatowy na zakup sprzętu sportowego.

- Podczas 23 Półmaratonu Philipsa profesjonalni i doświadczeni pacemakerzy z grupy STS -Timing PaceMaker TEAM poprowadzą grupy biegaczy na czasy 1:40, 1:50 oraz 2:00. Tempo od startu do mety prowadzone będzie równo, dzięki temu można będzie dołączyć zarówno na starcie jak i w dowolnym momencie na trasie. Pacemakerów rozpoznacie po oznaczeniach na koszulkach oraz po kolorowych balonach oznaczających poszczególne czasy - informują organizatorzy.

Sponsorem transmisji Półmaratonu Philipsa jest Philips Lighting Poland w Pile, który od ponad 20 lat wspiera ten bieg.

fot. facebook.com/polmaraton.pila

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group