Remont na Wojska Polskiego

13.08.2013   Autor: Redakcja
---

W Pile realizowane są inwestycje przewidziane na bieżący rok. Jedną z tych, która może przykuć uwagę, przede wszystkim mieszkańców osiedla Górne, to remont chodników realizowany przez Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w rejonach Wojska Polskiego przy rondzie PCK.

Przedsięwzięcie polegające na wyłożeniu kostką brukową odcinków chodnika o znacznej długości, a także wysepek oddzielających przejścia dla pieszych, niewątpliwie wpisze się w krajobraz inwestycji już poczynionych przez Gminę Piła. Takich jak oddany całkiem niedawno do użytku parking przy ulicy Salezjańskiej, elementy małej architektury, czy planowany w tym rejonie remont ul. Lotniczej.

- Cieszę się, że WZDW zdecydowało się wyremontować i wesprzeć nasze wspólne lokalne starania o poprawę jakości infrastruktury drogowej, a także chodników i środowiska. Dzięki takim inwestycjom komfort i bezpieczeństwo poruszania się po „naszych pilskich ścieżkach” niewątpliwie wzrasta i zmierza ku lepszemu – powiedział Jacek Bogusławski, radny Rady Miasta Piły.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group