Zajrzyj na asta24.pl

22.07.2013   Autor: Redakcja
---

Z myślą o naszych czytelnikach staramy się być zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Chcemy jednak, aby nasz portal był przede wszystkim przejrzysty i przyjazny dla użytkowników, dlatego też po dwóch latach działalności zmieniamy się nie do poznania.

Portal asta24.pl to internetowy adres, pod którym znajdą Państwo najświeższe informacje z Piły i okolic. Jesteśmy z Państwem już od ponad dwóch lat. Mogłoby się wydawać, że to niewiele czasu, z perspektywy wirtualnej rzeczywistości, to jednak bardzo długi okres.

- Narzędzia, którymi się posługiwaliśmy już nie spełniają standardów dzisiejszego rynku - mówi Paweł Kądziela, członek zarządu TV ASTA. - Postawiliśmy zatem na nowy layout i bardziej przejrzyste menu. Jak każdy projekt internetowy taki i ten również żyje. To nie jest koniec drogi, a dopiero początek. Mamy więc już kolejne plany - dodaje.

Od teraz korzystanie z serwisu będzie jeszcze szybsze, łatwiejsze i przystępniejsze dla czytelników, ale na tym zmiany się nie kończą.

- Jedną z największych jest wykorzystanie technologii responsive web design. Umożliwia ona automatyczne dopasowanie portalu do wszelkiego rodzaju nośników mobilnych tzn. nasi czytelnicy portal w niezmienionej wersji będą mogli przeglądać zarówno na komputerach stacjonarnych, jak również smartfonach, tabletach i telefonach - mówi Hubert Margraf, specjalista ds. serwisu Asta-Net.

Nowe udogodnienia czekają również na przedsiębiorców, którzy chcieliby zareklamować się właśnie na naszym portalu asta24.pl. - Wraz ze startem nowego portalu planujemy zmiany w polityce sprzedażowej. Mamy przygotowane ciekawe propozycje dla naszych kontrahentów - mówi Paweł Kądziela.

Portal asta24.pl. to jednak przede wszystkim miejsce, gdzie nasi czytelnicy mogą na bieżąco śledzić co dzieje się w ich mieście i okolicy.

- W pracy dziennikarzy wiele się nie zmienia. Tak jak do tej pory, będziemy starać się, jak najszybciej i najrzetelniej informować naszych czytelników o tym, co się dzieje. Pojawią się jednak również teksty publicystyczne, a zdjęcia będą lepszej jakości - mówi Piotr Gadzinowski, dziennikarz TV ASTA  i asta24.pl.

Na zakończenie zate, nie pozostaje nic innego,  jak po prostu zaprosić Państwa do korzystania z naszego portalu asta24.pl.

Przeczytaj więcej o: TV ASTA, asta-net, portal, asta24, informacje,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group