Spektakl „O Kubie Muzyku” i warsztaty robienia lalek [zaproszenie]

19.02.2024   Autor: Redakcja
815---204
Pilski klub "Piast" zaprasza dzieci na teatralną przygodę z Teatrem Pracownia Lalek. W czwartek (22 lutego) odbędą się warsztaty tworzenia lalek teatralnych, a dzień później przedstawienie „O Kubie Muzyku”. Oba wydarzenia rozpoczną się o 17:00 i wstęp na oba jest bezpłatny.

Warsztaty poprowadzą Aleksandra i Marek Gawrońscy, lalkarze Teatru Pracownia Lalek z Chrustowa, absolwenci Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu.

Teatr Pracownia Lalek, to niezależny zespół teatralny, który działa od 2017 roku. Twórcy zrealizowali już kilka spektakli dla dorosłych, młodzieży i dzieci: „Leki na miłość”, „Freedom in my Mind”, „Rogi, czyli dylematy Arlekina”, „A słońce świeciło…”, oraz „O Kubie Muzyku”.

"O Kubie muzyku”, to spektakl lalkowy dla dzieci. Bajka opowiada historię pewnego chłopca, grajka o imieniu Kuba, samotnie wędrującego przez świat. Pewnego dnia chłopiec trafia do królestwa, w którym grasuje straszliwy smok...
– To pełne emocji przedstawienie, ze wzruszającą fabułą oraz przepięknymi piosenkami śpiewanymi na żywo. To także tradycyjne, ręcznie wykonane lalki, przepiękne kostiumy i kolorowe dekoracje. Po spektaklu aktorzy odpowiedzą na wszystkie pytania dzieci, nawet te najtrudniejsze – zapewniają organizatorzy.

Na warsztaty dla dzieci zapraszamy w czwartek (22 lutego) o godz. 17.00. Dzień później, o tej samej godzinie, rozpocznie się przedstawienie „O Kubie Muzyku”. Obydwa wydarzenia odbędą się w klubie "Piast" przy ul. Komuny Paryskiej 3 w Pile. Wstęp wolny.

Zdjęcia: organizatorzy

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group