"Mazowsze" zaśpiewa w Pile kolędy i pastorałki

18.12.2023   Autor: Redakcja
451---359
W Pile, w kościele pw. Świętej Rodziny wystąpi zespół "Mazowsze" z koncertem kolęd i pastorałek zatytułowanym „Mazowsze świątecznie”.

Ten wspaniały zespół, tak popularny w naszym kraju i znany na całym świecie, który w tym roku obchodzi jubileusz 75-lecia, wystąpi w Pile już jutro (19 grudnia), o godz. 19:00 w kościele pw. Świętej Rodziny w Pile, przy ul. św. Jana Bosko 1. Wstęp jest wolny.

– Jestem pewien, że będzie to wyjątkowy koncert jakiego w Pile jeszcze nie było. Kolędy i pastorałki w wykonaniu solistów, chóru i orkiestry zespołu Mazowsze są obecne w polskich domach od pokoleń. Teraz będzie okazja wysłuchać ich na żywo. To będzie prawdziwa muzyczna uczta, która wprowadzi słuchaczy w klimat Świat Bożego Narodzenia w pięknej scenerii kościoła pw. Świętej Rodziny w Pile. Serdecznie zapraszam mieszkańców. To nasz prezent dla mieszkańców – mówi starosta Eligiusz Komarowski.
Na koncert zapraszają starosta pilski Eligiusz Komarowski, ks. proboszcz Kazimierz Chudzicki SDB parafii pw. Świętej Rodziny w Pile oraz dyrektor Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca "Mazowsze" Jacek Boniecki.

Źródło: powiat.pila.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group