Znalazł 3 tys. zł i... oddał

23.08.2023   Autor: Redakcja
662---442
Mężczyzna odebrał od policjantów niemal 3000 złotych, które zgubił wraz z portfelem na parkingu jednego ze sklepów. Portfel znalazła przypadkowa osoba i przywiozła go do złotowskiej jednostki. W poszukiwania właściciela portfela zaangażował się dzielnicowy gminy Złotów.

W poniedziałek (21.08) do złotowskiej jednostki, przyszedł 21-letni mieszkaniec woj. kujawsko-pomorskiego, który poinformował o odnalezieniu w okolicach marketu budowlanego, portfela. W środku było prawie 3000 złotych. Poszukiwaniem właściciela zguby zajął się dzielnicowy gminy Złotów, który w tym dniu był na służbie.

– Na podstawie zawartości portfela, ustalił prawdopodobny adres zamieszkania osoby. Wizyta pod ustalonym adresem, nie przyniosła efektu, gdyż okazało się, że domniemany właściciel portfela na stałe mieszka poza granicami kraju i od dłuższego czasu nie przebywał w powiecie złotowskim. Dzielnicowy nie rezygnując z przydzielonego zadania, nawiązał kontakt telefoniczny z rzekomym właścicielem zguby. Ten potwierdził, że jest w okolicach Złotowa i poszukuje zgubionego portfela – asp. Damian Pachuc, rzecznik prasowy złotowskiej policji.
40-letni mężczyzna tego samego dnia zgłosił się do złotowskiej jednostki, przedstawiając okoliczności zdarzenia oraz potwierdził, iż jest właścicielem portfela. Mieszkaniec gminy Złotów, podziękował dzielnicowemu i zadeklarował, że skontaktuje z mężczyzną, który odnalazł jego własność i osobiście mu podziękuje.

Zdjęcie: KPP Złotów

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group