Decydujące mecze KS Piła zagra u siebie

22.03.2023   Autor: Artykuł sponsorowany
651---92
Klub Siatkarski Piła, podczas ostatniego domowego występu fazy zasadniczej zmierzył się z Enea Energetyk Poznań II. Pierwszego seta pilanki pewnie wygrały 25:15. Początek drugiej partiibył bardzo wyrównany, a akcje toczyły się punkt za punkt. Zmotywowana drużyna ze stolicy Wielkopolski wygrała drugą część spotkania do 21. W trzecim secie pilanki dyktowały tempo gry i już w początkowej fazie seta prowadziły 9:2. Utrzymały dużą przewagę wygrywając tę partię 25:10. Początek 4 seta był bardzo wyrównany, jednak przy stanie 6:6 to gospodynie zaczęły „odjeżdżać” kończąc seta 25:17 i wygrywając spotkanie 3:1.

Klub Siatkarski Piła ma już zapewnione miejsce w turnieju półfinałowym, którego będzie organizatorem w dniach 31.03-2.04.2023r. Wszystkie mecze rozgrywane będą w hali MOSiR w Pile przy ul. Żeromskiego 90. Szczegółowe informacje na temat Turnieju Półfinałowego będzie można śledzić na stornie www.kspila.pl.
Jeszcze nie, czas by podsumowywać sezon, ponieważ w najbliższą sobotę siatkarki KS Piła czeka ostatni mecz, w którym zmierzą się z Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki.

Wszystkie sukcesy Klubu Siatkarskiego Piła nie byłyby możliwe gdyby nie wsparcie miasta i Prezydenta Miasta Piły, przyjaciół żeńskiej siatkówki w Pile - Wiceministra Rozwoju i Technologii Grzegorza Piechowiaka i Piotra Toboły oraz firm Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Partnera Strategicznego Enea, Exalo Drilling S. A. Grupa PGNiG, Totalizatora Sportowego Lotto oraz lokalnych firmy.

Przeczytaj więcej o: ks piła, siatkówka, volleyball,