Powstaje teledysk wspierający osoby chore na raka

27.02.2023   Autor: Redakcja
1686---138
Zespół "Na Górze" prosi o pomoc w realizacji nowego teledysku do piosenki "Nie wycofuj się". Prośba skierowana jest do osób, które zmagają się lub zmagały z chorobami nowotworowymi, aby podzieliły się swoimi zdjęciami. 

- To zdjęcie potwierdziło, żeby zrobić to, o czym od pewnego czasu myśleliśmy... Na ostatniej naszej płycie jest utwór "Nie wycofuj się". Stworzyliśmy go po to, aby dać nadzieję, wiarę, siłę tym wszystkim, którzy walczyli/walczą z chorobą nowotworową. Tekst jest krótki, prosty, bo ma być konkretnym, wyrazistym przekazem: - Nie wycofuj się, nie wycofuj się... // Rak to nie koniec, to nie wyrok, to do walki znak. Teraz do tej piosenki zrobimy teledysk i chcemy, aby zaistniały w nim właśnie te osoby, które miały lub obecnie mają doświadczenie z rakiem w jakiejkolwiek formie. Zmontujemy go ze zdjęć tych osób - tłumaczy Wojciech Retz, lider zespołu Na Górze. 

Zespół prosi o zdjęcia przede wszystkim kobiet, które przeszły mastektomię i chcą to pokazać. 

- Szanujemy to, że nie każdy chce się odsłaniać. Zresztą chcemy, aby w naszym teledysku zaistnieli też ci, którzy mieli/mają inne formy nowotworów. Fajnie, jeśli na zdjęciach będzie kontekst tego, co dana osoba robi na co dzień (tak, jak na zdjęciu Moniki), choć oczywiście nie zawsze jest to możliwe, czy sensowne do pokazania... Wtedy wystarczy fotka samej postaci - prosi zespół. 

Monika jest strażaczką - ochotniczką z pilskiej OSP RW. Wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej, by wesprzeć inne kobiety, pokazać im, że są nadal pełnowartościowe. 


Na Górze, laureat tegorocznego Syriusza od niemal 30 lat jest na scenie. Zespół tworzą m.in. muzycy z niepełnosprawnościami. Forma zdjęcia jest dowolna - może być cała sylwetka lub portret. Może być pion albo poziom. W pomieszczeniu lub na zewnątrz. Im zdjęcie będzie lepszej jakości, tym lepiej. Wystarczy jedna fotografia, ale ważne by nie była przesłana Messengerem, bo jej jakość będzie niewystarczająca. 
Fotografie zespół prosi przesyłać do 10 marca na adres:
koncert.nagorze@gmail.com
Z dołączoną informacją:
Zgadzam się na publikację mojego wizerunku w teledysku grupy Na Górze oraz podanie mojego imienia i nazwiska w opisie tego teledysku.
Imię i nazwisko: ..............
Imię i nazwisko autorki/autora fotografii: ..............

fot. Łukasz Januszewski 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group