Siatkarki KS Piła niepokonane

17.01.2023   Autor: Redakcja
722---386
Siatkarki KS Piła odniosły 12 zwycięstwo w rozgrywkach II ligi grupy I. Podopieczne Damiana Zemło są jedynym zespołem w rozgrywkach, który nie doznał goryczy porażki. 
 
W minioną sobotę pilanki podejmowały na własnym boisku drużynę ŁKS-u Łódź. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem gospodyń 3:0 w setach 25:14, 25:20, 25:15. 

- Staraliśmy się z takim przeciwnikiem, bardziej doświadczonym trzeba próbować gdzieś odrzucić zagrywką i grać zdecydowanie odważniej, zdecydowanie lepiej w obronie, tego nam troszkę zabrakło dzisiaj - mówi Krystian Kaczmarski, trener ŁKS Łódź. 

KS Piła w ligowej tabeli grupy I prowadzi z wyraźną przewagą 8 punktów nad drużyną Libero Aleksandrów Łódzki. Dlatego powoli cykl treningowy jest tak przygotowywany, aby zawodniczki wzmocnić siłowo i motorycznie przed kolejną rundą zmagań. 

- Ta siłownia pomeczowa na pewno jest z myślą o przodzie, o budowaniu objętości, bo gramy wszystko krótko. Jest przyjemnie. Nie wiem czy będzie przyjemnie jak będziemy grali trzy dni z rzędu. Także to jest z myślą na pewno o naszej dyspozycji sportowej, grania w turniejach - wyjaśnia Damian Zemło, trener KS Piła. 


Dwa najlepsze zespoły po rundzie rewanżowej awansują do turnieju półfinałowego, w którym rywalizować będą cztery zespoły. Najlepsze dwie drużyny tego turnieju awansują do finału i zmierzą się ze zwycięzcami drugiego półfinału. Awans do I ligi uzyskają dwie najlepsze drużyny turnieju finałowego.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group