Zaginęła 37-letnia Ewelina F. Znaleziono jej ciało [AKTUALIZACJA]

24.11.2022   Autor: Redakcja
553---33
Policja z Tarnowa Podgórnego poszukuje 37-latki z Wysokiej. Ewelina F.  - mieszkanka powiatu pilskiego zaginęła 16 listopada. 

Kobieta przebywała w szpitalu w Złotowie. Została wypisana z oddziału właśnie 16 listopada. 

- Tego samego dnia kontaktowała się jeszcze z byłym partnerem, a w piątek 18 listopada dzwoniła do syna z zastrzeżonego numeru. Od tego momentu nie nawiązała ponownie kontaktu z rodziną - czytamy na Facebooku SOS Zaginięcia. 

Zaginiona ma 183 wzrostu, piwne oczy, blond włosy. Kobieta miała na sobie dżinsy, czarną, pikowaną, długą, kurtkę oraz czarne płaskie botki. 
Sprawę prowadzi komisariat policji w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem. Wszelkie informacje można kierować bezpośrednio do nich pod nr tel.: 47 771 48 60 lub na nr alarmowy 112.

AKTUALIZACJA
W czwartek popołudniu jej ciało znaleziono na łąkach nadnoteckich w pobliżu miejscowości Gajewo i Jędrzejewo w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim. Śledczy potwierdzili, że ciało należy do poszukiwanej 37-latki. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Dziś (w piątek 25 listopada) na polecenie prokuratora zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. 


fot. KPP Piła 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group