Będą integrować Polaków z Ukraińcami. Nowy klub w Pile

01.09.2022   Autor: Jakub Sierakowski
653---259
Nowy klub w Pile. “Od maluszka do staruszka” to inicjatywa Akcji Humanitarnej “Życie”. W jej ramach odbędzie się wiele warsztatów oraz zajęć, które pomogą naszym gościom z Ukrainy. 
 
- Na pewno będziemy robić warsztaty kulinarne z dziećmi. Warsztaty manualne, czyli dzieło i uczyć się języka polskiego. Ale przede wszystkim w tym momencie mamy projekt, który będziemy realizować razem z Polską Akcją Humanitarną, na rzecz pomocy psychologicznej dla osób z Ukrainy i ich dzieci - tłumaczy Irena Wiśniewska-Smolarek, dyrektorka Akcji Humanitarnej Życie w Pile. 

W ramach pomocy psychologicznej, w klubie powstaną grupy wsparcia. Każdy chętny może się do nich zapisać. Głównym zamysłem utworzenia “Od maluszka do staruszka”, jest jego powszechność. Akcja Humanitarna “Życie” chce, aby coś interesującego dla siebie znalazły tam wszystkie zainteresowane osoby, niezależnie od wieku.


Nowy klub ma siedzibę na ul. Spacerowej 31. Wszystkie informacje o dostępnych zajęciach i miejscach można uzyskać właśnie tam lub pod podanym numerem telefonu. 694 978 716 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group