Zmasakrowane ciało 59-latka znaleźli przechodnie

18.07.2022   Autor: Redakcja
---
Zabójstwo w Krzyżu. W niedzielę popołudniu na ulicy Sikorskiego znaleziono ciało mężczyzny. 59-latek leżał na ziemi za lodziarnią. Miał obrażenia twarzy i głowy.  
 
- Już wstępne czynności przeprowadzone pozwoliły na wysnucie wniosków, że do śmierci pokrzywdzonego mogły się przyczynić osoby trzecie, albowiem na twarzy oraz na głowie mężczyzny ujawniono obrażenia, z tego też względu ciało zostało zabezpieczone i dziś została przeprowadzona sekcja zwłok pokrzywdzonego. Badania, pozwoliły na ustalenie, że rzeczywiście, mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń, przede wszystkim obrażeń twarzoczaszki - mówi Magdalena Roman, prokurator rejonowy w Trzciance. 
  
Policjanci ustalili, że 59-latek niedzielne popołudnie spędzał w towarzystwie dwóch innych mężczyzn. Cała trójka piła alkohol na powietrzu niedaleko lodziarni. Obaj towarzysze ofiary zostali zatrzymani jeszcze w tym samym dniu. Byli nietrzeźwi, dlatego przesłuchani zostaną dopiero we wtorek. Na razie nie wiadomo czy i jakiego rodzaju zarzuty postawi im prokurator. Śledczy zabezpieczyli też nagrania z monitoringu. Materiały są analizowane.  

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group