Helios zaprasza na rodzinne seanse hitu „Minionki: wejście Gru - wygraj bilety!

28.06.2022   Autor: Redakcja
1085---671

Tego lata powróci największa animowana seria w historii oraz światowy fenomen popkultury w nowej odsłonie. Już w najbliższy weekend Minionki zaatakują ekrany wszystkich kin Helios! Te małe „czarne charakterki” pokochali mali i duzi kinomani. Sieć kin Helios zaprasza na specjalne seanse z konkursami oraz animacjami dla całej rodziny! A my mamy bilety na to wydarzenie.

W komedii „Minionki: Wejście Gru” widzowie poznają nieopowiedzianą dotąd historię pewnego dwunastolatka, który marzy tylko o jednym – by stać się największym złoczyńcą świata. Jest chłopcem mieszkającym na przedmieściach, pracującym w swojej piwnicy nad planem przejęcia władzy nad światem. Długo jednak nie odnosi żadnego znaczącego sukcesu. Kiedy spotyka Minionki, łączy z nimi swoje siły. Razem budują pierwszą kryjówkę, projektują niezwykła broń i w końcu wykonują pierwsze misje… Film łączy niezwykły, cięty humor, odniesienia do popkultury, emocje, znakomitą muzykę oraz nieokiełznaną akcję.

Minionki to filmowa seria, którą pokochały dzieci na całym świecie. Główni bohaterowie rozweselą każdego – bez względu na wiek. Przed wybranymi seansami w dniach 2-3 lipca na widzów kin Helios czekać będą quizy i zagadki do rozwiązania, a każdy młody kinoman dostanie minionkową niespodziankę!

Szczegółowe informacje dotyczące seansów przygotowanych z myślą o najmłodszych widzach dostępne są na stronie www.helios.pl/minionki. Na pokazy obowiązuje cennik repertuarowy kina familijnego. Wcześniejszy zakup biletu to nie tylko gwarancja zajęcia ulubionego miejsca w kinowej sali, ale także korzystniejsza cena. Do zobaczenia na pozytywnych, rodzinnych seansach!

KONKURS!

Mamy do rozdania 6 podwójnych biletów na seanse Minionków z konkursami w dniach 2 i 3 lipca w godzinach 12:30 lub 14:45. Aby zdobyć jeden z nich wystarczy wysłać do nas wiadomość mailową z odpowiedzią na pytanie: Dlaczego chciałabyś/chciałabyś pójść do kina na film: "Minionki. Wejście Gru"?

Odpowiedzi należy wysyłać na adres konkurs@asta24.pl do środy do godz. 13:00. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi tego samego dnia do godz. 15:00. Zwycięży sześć losowo wybranych osób, które o wygranej zostaną poinformowane mailowo.

REGULAMIN KONKURSU

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group