W piątek rusza w Pile kino plenerowe

23.06.2022   Autor: Redakcja
---582

Wakacyjne kino plenerowe wraca do Piły. Na pierwszy bezpłatny seans będzie można wybrać się już w najbliższy piątek. Rozpoczęcie pokazu o godzinie 22 na bulwarach Chatellerault. 


-Z wielką przyjemnością zapraszam na pierwsze projekcje filmów naszego kina plenerowego. W każdy piątek do końca lipca na bulwarach Chatellerault będziemy prezentowali państwu komedie, filmy rozrywkowe, takie które znamy i lubimy - zaprasza dyrektor Regionalnego Centrum Kultury Stanisław Dąbek.  
 

Pierwszym będzie “Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” czyli polska komedia w gwiazdorskiej obsadzie. Twórcy filmu zainspirowali się życiem Zdzisława Najmrodzkiego okrzykniętego „królem złodziei” i „mistrzem ucieczek”, który 29 razy wymykał się pościgom, uciekał z konwojów i zakładów karnych. Rozpoczęcie o godzinie 22. W kolejnych tygodniach komediodramat “Na Rauszu”, hiszpańska komedia “Szef Roku”, polska komedia obyczajowa “Moje wspaniałe życie”, thriller “Jeden gniewny człowiek” a na zakończenie 29 lipca francuski komediodramat “Komedianci debiutanci”.

Co piątek na bulwarach za Muzeum Okręgowym na kinomaniaków czekać będzie ponad setka leżaków oraz koce. Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny.  

fot. RCK Piła

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group