Pedofil spod Piły zatrzymany. Po raz drugi w ciągu roku

22.02.2022   Autor: Redakcja
707---30
Pedofil z Szydłowa pod Piłą ponownie zatrzymany przez Stowarzyszenie Stop Pedofili STPD. Przed rokiem 39-latka zatrzymało inne stowarzyszenie. 

Marcin Ś. pomimo sądowego zakazu kontaktowania się z małoletnimi nawiązał kontakt z 13-latką w sieci. Pytał dziecko co ma na sobie, namawiał, ją na ściągnięcie koszulki. Zaproponował jej przyjazd do swojej miejscowości i pieniądze za sprzątanie mieszkania oraz nocleg u niego. 

- Tak napisałem do niej, ale jej powiedziałem, że mam zakaz. Chciałem, żeby przyjechała, ale chciałem ją tu zostawić samą - tłumaczył przedstawicielom stowarzyszenia. 

Mężczyzna został zatrzymany w ubiegłym roku przez Elusive Child Protection Unit Poland, wówczas wysyłał swoje nagie zdjęcia 11-latce. 

Członkowie stowarzyszenia spotkali się z Marcinem Ś. na dworcu w Pile, gdy był przekonany, że odbiera 13-latkę. Przesłuchali go w domu, a następnie przekazali mężczyznę policji. 

- 39-latek został zatrzymany, został mu przedstawiony zarzut dotyczący nakłaniania małoletniej do tzw. innych czynności seksualnych i otrzymał dozór policyjny - potwierdza sierż. Magdalena Szukajło z pilskiej policji. 

Mężczyzna ponadto złamał sądowy zakaz kontaktowania się osobami małoletnimi poniżej 15 roku życia. 39-latkowi grozi do 2 lat więzienia. 

fot. Stowarzyszenie Stop Pedofili STPD

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group