Chodzieski Przegląd Kabaretów - rozstrzygnięcie konkursu

03.09.2021   Autor: Redakcja
1041---329
Już w najbliższą sobotę w chodzieskim Amfiteatrze odbędzie się przegląd kabaretów. Wystąpi także znany w całej Polsce kabaret Ani Mru Mru. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania były bilety na to wydarzenie. Teraz przedstawiamy wyniki konkursu.

Chodzieski Przegląd Kabaretów o złoty ChiCHOt organizują Chodzieski Dom Kultury wraz z burmistrzem Chodzieży. Impreza rozpocznie się w sobotę 4 września o godz. 17:00 w Amfiteatrze w Chodzieży. W walce o chodzieski ZŁOTY ChiCHOt zobaczymy kabarety:

- Kabaret Chyba
- Kabaret Kałasznikof
- Kabaret FiFa-RaFa


Całość przeglądu poprowadzi Waldemar Wilkołek z kabaretu Ani Mru-Mru. W trakcie liczenie głosu gościnnie wystąpi kabaret Marcina Samolczyka i Lecha Farona 
A na koniec obejrzycie ponad dwugodzinny występ gwiazdy wieczoru: Kabaret Ani Mru-Mru w programie Cirque de Vollaile:

Aby zdobyć podwójny bilet na to wydarzenie należało wysłać maila z odpowiedzią na pytanie: “Dlaczego chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Chodzieskim Przeglądzie Kabaretów?" na adres konkurs@asta24.pl. W mailu należało również podać swoje imię i nazwisko. 
Spośród wielu odpowiedzi wylosowaliśmy trzy, których autorów nagrodziliśmy podwójnymi biletami:

1. Anna Wendt
2 Marek Jurczuk
3. Dominik Kulig


Zwycięzcom gratulujemy i życzymy miłej zabawy!

Zostały ostatnie wolne miejsca na Chodzieski Przegląd Kabaretów. Bilety można kupić w Internecie za pośrednictwem stron biletyna.pl lub kabaretowebilety.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group