Wypadek na DK 11. Nie żyje dziecko [AKTUALIZACJA]

21.07.2021   Autor: Redakcja
510---104
Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 11 nieopodal Budzynia, na skrzyżowaniu z drogą na Sokołowo Budzyńskie. 

Po godz. 14.00 doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów, w tym jednego pojazdu ciężarowego. Jak poinformował portal epoznan.pl dyżurny wielkopolskich strażaków na miejscu trwa reanimacja 6-letniego dziecka. Również dwie osoby dorosłe zostały ciężko ranne. Na miejsce wypadku przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Jak informuje nas mł. asp. Dariusz Szęfel z biura prasowego KPP w Chodzieży przez kilka godzin droga w tym miejscu będzie zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy przez Sokołowo Budzyńskie, Bukowiec, Wyszyny, Prosnę i Budzyń. Śledczy na miejscu badają przyczyny tragedii. 
[AKTUALIZACJA 17:30]

Do wypadku doszło na 222 kilometrze drogi w kierunku Poznania. Jak ustalili chodziescy policjanci, samochód osobowy marki Opel, na prostym odcinku jezdni, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzając w prawidłowo poruszającego się MAN-a. Jadący za samochodem ciężarowym kierowca Forda, aby uniknąć zderzenia wjechał do rowu. Niestety, pomimo reanimacji nie udało się uratować 6-letniego chłopca - uczestnika wypadku. Droga krajowa nr 11, na wysokości Budzynia będzie zablokowana co najmniej do godz. 19. 

fot. Chodzieskie Służby Alarmowo

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group