Asta Video Fest

VI Bieg Tropem Wilczym w Pile 16 maja

06.04.2021   Autor: Redakcja
310---1145

16 maja odbędzie VI edycja Biegu Tropem Wilczym. Do tej pory na wydarzenie zapisało się 550 chętnych. Zapisy wciąż trwają. Zachęcają do nich ambasadorzy biegu, którymi są znani w naszym regionie sportowcy, tacy jak m.in. Remigiusz Olszewski, Tomasz Gapiński czy Marcin Wójcik. 

-Dla biegaczy podobnie jak w ubiegłym roku będą czekać dwie trasy o różnych dystansach. Pierwsza wyznaczona trasa, czyli Bieg Główny na dystansie 1963 metrów została zaplanowana wokół Jeziora Piaszczystego. Tu mile widziani są spacerowicze czy miłośnicy nordic walking. Powiedzmy sobie szczerze, że ten niewielki dystans jest w stanie pokonać każdy. Jeśli dodamy, że na mecie czeka na wszystkich wyjątkowy medal, to trudno o większą zachętę. Natomiast dla biegaczy, którzy będą chcieli ze sobą rywalizować zostanie wyznaczona trasa na dystansie 5 km. W przypadku tego dłuższego dystansu dla trzech pierwszych zawodników zostały przygotowane wyjątkowe puchary - zachęca prezes zarządu Klubu Sportowego Tropem Wilczym Piła Damian Jagła.
 

W zeszłym roku padł rekord frekwencji i na linii startu dwóch biegów stanęło łącznie ponad 900 uczestników. W tym roku organizatorzy przygotowali dokładnie tyle pakietów startowych. Do udziało w biegu zachęcają również jego ambasadorzy, którymi są znani w pilskim regionie sportowcy odnoszący sukcesy na arenie krajowej i międzynarowodowej. -Jako organizatorzy chcemy promować takie wartości w sporcie jak determinacja, uczciwość, ambicja, pokora oraz konsekwencja. Właśnie takie cechy mają nasi Ambasadorzy Biegu Tropem Wilczym w Pile - dodaje Damian Jagła

Amabsadorami Biegu Tropem Wilczym w Pile są: 
  • Mikołaj Tobera (Mistrz Polski Seniorów w boksie z 2018 roku)
  • Remigiusz Olszewski (tegoroczny Halowy Mistrz Polski w biegu na 60m, Mistrz Polski w biegu na 100m oraz szósty zawodnik Halowych Mistrzostw Europy w 2021 roku)
  • Tomasz Gapiński  (zdobywca 7 medali Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu w tym 3 złotych; brązowy medalista Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu z 2015 roku)
  • Marcin Wójcik (Zawodnik MMA. Od 2019 roku Mistrz organizacji Gladiator Arena, a od 2020 roku Mistrz organizacji FEN, w kategorii półciężkiej; jest trzecim zawodnikiem w kraju)
  • Dawid Siek (Zawodowy Mistrz Polski w Kickboxingu z 2020 roku)

Każdy z ambasadorów zadeklarował swój udział w naszym biegu. Zapisać się można online pod linkiem https://elektronicznezapisy.pl/event/5498.html. Tam też znajduje się regulamin biegu. 

Cena za pakiet startowy to 40 zł, obowiązuje do końca kwietnia. W maju cena pakietu wzrośnie do 50 zł. Każdy uczestnik biegu otrzyma t-shirt z wizerunkiem bohatera Armii Krajowej, wyjątkowy medal na mecie oraz gadżety patriotyczne i sponsorskie. Jak co roku na wszystkich uczestników po biegu będzie czekał poczęstunek oraz loteria fantowa, w której do wygrania poza nagrodą główną (niespodzianka) będą książki historyczne, bony na pizzę, karnety na siłownie oraz vouchery na zakupy do marketu budowlanego.

fot. organizatorzy

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group