JYSK zmienia lokalizację w Pile

19.03.2021   Autor: Redakcja
672---792
Duńska sieć handlowa JYSK zmienia lokalizację w Pile. W maju sklep przeniesie się do galerii handlowej Atrium Kasztanowa. JYSK oferuje w sprzedaży meble oraz dekoracje domu i ogrodu. 

Nowo powstający sklep będzie nowoczesny i przestronny, gdzie klienci będą mogli nie tylko zapoznać się z kompleksową ofertą sklepu, ale również znaleźć w nim rozwiązania i aranżacje pod kątem swoich domowych potrzeb. Komfort, wygoda i funkcjonalność to główne wyznaczniki stylu skandynawskiego, charakterystycznego dla produktów marki JYSK. Sklep ulokowany będzie na parterze galerii, w sąsiedztwie sklepu H&M. 
- Atrium Kasztanowa to idealna lokalizacja dla naszego sklepu. Przy wyborze odpowiedniego miejsca kierujemy się między innymi wielkością powierzchni handlowej. Chcemy zaoferować klientom przestrzeń, w której będą mogli w łatwy sposób wybrać odpowiednie dla siebie produkty, jak i czerpać inspiracje do swoich wnętrz z ekspozycji wystawowych. Istotne jest dla nas również położenie sklepu w dobrym punkcie miasta z rozwiniętą siecią komunikacyjną. Ważna jest liczba miejsc parkingowych, czy dostępność komunikacji publicznej w okolicy. W ten sposób chcemy ułatwić kupującym odwiedziny w naszych sklepach oraz robienie w nich zakupów. Wszystkie te kryteria spełnia właśnie centrum handlowe Atrium Kasztanowa. Liczymy również na to, że potencjalnych klientów zyskamy wśród nowych mieszkańców zasiedlających osiedle budowane w sąsiedztwie galerii – mówi Sylwia Filimon, kierownik komunikacji i PR, JYSK Polska.

JYSK w Atrium Kasztanowa otworzy się w maju.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group