Asta Video Fest

W zamrażalniku miał 200 gramów amfetaminy

10.03.2021   Autor: Redakcja
412---291
Kryminalni z Krzyża Wlkp. zatrzymali 57-latka podejrzanego o posiadanie ponad 200 gramów amfetaminy. Mężczyzna ukrył narkotyki w zamrażarce.

Kryminalni z krzyskiego komisariatu ustalili, że 57-letni mieszkaniec Krzyża Wlkp. może posiadać znaczne ilości narkotyków. Podczas przeszukania znaleźli ponad 200 gramów białego proszku, który ukryty był w zamrażarce.

- Po zbadaniu substancji okazało się, że jest to amfetamina. Ponadto policjanci zabezpieczyli elektronarzędzia, których okoliczności nabycia są nadal ustalane. Jeśli okaże się, że pochodzą one z kradzieży, wówczas mężczyzna usłyszy kolejne zarzuty. Znalezione narkotyki i fanty trafiły do policyjnego depozytu, a ich właściciel do celi - relacjonuje asp. Karolina Górzna-Kustra, rzecznik prasowy czarnkowskiej policji. 
57-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Przyznał się do winy. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenie majątkowe, a o dalszym losie podejrzanego zadecyduje sąd.

fot. KPP Czarnków 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group