Asta Video Fest

Zaginął 40-letni Patrycjan Jendrysiak

23.02.2021   Autor: Redakcja
903---121
Patrycjan Jendrysiak zaginął 13 lutego w Niemczech. 40-latek od 8 lat tam mieszka, ale pochodzi z Piły. Jego rodzina i znajomi mają nadzieję, że mógł wybrać się do rodzinnego miasta. 

- Mężczyzna 13 lutego pojechał z miejscowości SOLINGEN do WERMELSKIRCHEN odwiedzić swojego tatę od niego miał wrócić do swojej narzeczonej jednak tak się nie stało. Losy zaginionego wciąż są nieznane - czytamy na portalu Zaginieni przed laty. 

Patrycjan Jendrysiak był widziany ostatni raz 13 lutego na stacji benzynowej w WERMELSKIRCHEN. Ostatni kontakt z nim był telefoniczny o godzinie 18.00 a później o 23.00 był jeszcze sygnał, ale nie odbierał już telefonu. 

Mężczyzna od ponad 8 lat przebywa na stałe w Niemczech i tam pracuje. 

RYSOPIS: wzrost 183 cm, waga około 100 kg, włosy blond, oczy niebieskie.
ZNAKI SZCZEGÓLNE: dwa kolczyki w lewym uchu, prawe przedramię widoczny tatuaż.

W DNIU ZAGINIĘCIA UBRANY W: czarny płaszcz z kapturem lub gruba kurtka łaty siwo czarne, spodnie jeansy, buty zimowe kolor kawa z mlekiem.

- Mężczyzna od paru dni przed zaginięciem był w złym stanie psychicznym. Zrozpaczona rodzina apeluje o pomoc. Jeśli widziałeś zaginionego mężczyznę, bądź wiesz gdzie może przebywać skontaktuj się z policją pod numer alarmowy 112 - czytamy w apelu. 

Informacje o zaginionym anonimowo można przekazać także poprzez stronę Zaginieni przed laty. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group