Asta Video Fest

Ruszyła e-skarbonka na rzecz WOŚP

08.01.2021   Autor: Redakcja
411---112
Ruszyła zbiórka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 29-ty finał akcji został przeniesiony, ze względu na sytuację pandemiczną, na 31 stycznia. Pieniądze z tegorocznej zbiórki będą wspierać  oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. 

Puszki już stoją w bardzo wielu miejscach. Uruchomiono też e-skarbonki. 

- Nasi wolontariusze są gotowi, aby zagrać po raz 29-ty. 1,3 mld złotych do tej pory wydanych na sprzęt medyczny, na nasze programy medyczne. To pokazuje, że potrafimy sobie dawać radę i pandemia, która wybuchła na początku tego roku, także pokazała, że my razem, obywatele, wzięliśmy sprawy w swoje ręce i potrafiliśmy skutecznie z nią walczyć. Bądźmy także skuteczni teraz, liczmy na siebie, bądźmy ze sobą! 31 stycznia gramy w 29 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zróbmy wszystko, aby hasło wygramy, było tym hasłem, które jednoczy nas wszystkich. Ludzi dobrych, ludzi, którzy patrzą na nasz kraj z optymizmem, którzy chcą, aby ten kraj był szanowany wszędzie na całym świecie. Póki co, grając z Orkiestrą na całym świecie, słyszeliśmy bardzo wspaniałe opinie na nasz temat. To jesteśmy właśnie my, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - mówi Jurek Owsiak, pomysłodawca WOŚP. 
W Pile już uruchomił się sztab przy Regionalnym Centrum Kultury. ABY WRZUCIĆ DATEK NA RZECZ WOŚP DO E-SKARBONKI RCK W PILE WYSTARCZY KLIKNĄĆ TU. 

- Kochani uruchamiamy eSkarbonkę czyli płatność online na rzecz WOŚP 2021. W każdej chwili możesz zasilić akcję bez wychodzenia z domu - czytamy na Facebooku Regionalnego Centrum Kultury w Pile. fot. archiwum 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group