Nowy rozkład jazdy pociągów

12.11.2020   Autor: Michalina Pieczyńska-Chamczyk
776---378
Wszedł w życie nowy rozkład jazdy pociągów. Przed planowaną podróżą, warto sprawdzić, by uniknąć niemiłej niespodzianki.

Koleje Wielkopolskie przywróciły jedną, zawieszoną, parę pociągów relacji Piła – Poznań. Z Piły pociąg odjeżdża o 6:39, w Poznaniu jest o 8:32, z Poznania wyjedzie natomiast o 18.57 i w Pile będzie o 20.31. Są też zmiany w godzinach odjazdu pozostałych pociągów. Różnice wynoszą od 10 do 25 minut, więc warto sprawdzić przez podróżą.

TU ZNAJDZIESZ KOREKTĘ ROZKŁADU JAZDY KOLEI WIELKOPOLSKICH 

O obostrzeniach obowiązujących podróżnych przypomina z kolei PKP Intercity. W pociągach zajętych może być maksymalnie 50 proc. miejsc siedzących lub 30 proc. wszystkich miejsc. Co prawda przepisy te służą zachowaniu dystansu podczas podróży, jednak jak podaje przewoźnik, pasażerowie mogą zajmować miejsca dowolnie w obrębie posiadanej klasy wagonu, bez względu na miejsce wskazane na bilecie. Przewoźnik deklaruje także, że wraz ze wzrostem frekwencji, do składów dodawane będą kolejne wagony, by móc zapewnić pasażerom podróż w warunkach wymaganych przez aktualnie obowiązujące przepisy.
Intercity w związku ze spadkiem zainteresowania przejazdami, zawiesza czasowo część swoich połączeń. Żadne z nich nie biegnie przez Piłę. Niemniej jednak jeśli planujemy dalszą podróż, warto to sprawdzić.

LISTA ODWOŁANYCH POCIAGÓW INTERCITY 

Przypominamy także, że w pociągach obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust. Tabor zgodnie z deklaracją PKP Intercity po zakończeniu przejazdu jest dezynfekowany.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group