Policja wyznaczała nagrodę za Rafała Hejsera. Spowodował wypadek śmiertelny

11.09.2020   Autor: Redakcja
613---150
Policja wyznaczyła nagrodę finansową za wskazanie miejsca pobytu sprawcy śmiertelnego wypadku. Wysokość nagrody uzależniona jest od wagi  informacji. Śledczy chcą zapłacić za wiadomość o Rafale Hejserze. 

Za 32-latkiem Sąd Rejonowy w Złotowie wydał list gończy. Komendant Powiatowy Policji w Złotowie wyznaczył nagrodę finansową za informacje, które pozwolą na zatrzymanie poszukiwanego mężczyzny.

Rafał Hejser  28 sierpnia spowodował wypadek drogowy, w którym śmierć na miejscu poniosła 20-letnia mieszkanka powiatu złotowskiego. 32-letni mieszkaniec gminy Zakrzewo zaraz po zdarzeniu zbiegł z miejsca wypadku i ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości.
Poszukiwany:
Rafał Hejser s. Huberta i Jolanty
ur. 20.07.1988 r.
Zamieszkały w gminie Zakrzewo powiat złotowski.

- Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do zatrzymania poszukiwanego całodobowo można przekazywać pod specjalnym numerem telefonu 516-941-558 lub osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie Aleja Piasta 49. Policja zapewnia dyskrecję oraz anonimowość. Za przekazanie informacji, która doprowadzi do ustalenia miejsca ukrywania się osoby poszukiwanej i jej zatrzymania przewidziana jest nagroda pieniężna - mówi podkom. Maciej Forecki, rzecznik prasowy złotowskiej policji.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group